Nacházíte se: 

Aktuality

Czech English Russian    
Úvodní stránka    Tisknout    Mapa stránek      
   Poptávka   

Aktuality


 
VUCHZ, a. s. uzavřela smlouvu o dílo se společností ÚJV Řež, a. s.
VUCHZ, a. s. úspěšně předala společností ÚJV Řež, a. s. dodávku technologie na odpařování kapalných radioaktivních odpadů (RAO) a zařízení na dekontaminaci RAO abrazivním otryskávání. Zařízení dodané na základě této smlouvy doplnilo výzkumně‐vývojovou kapacitu ÚJV Řež, a. s., a zajistí bezpečné zpracování RAO při dodržení vysoké úrovně radiační ochrany pracovníků a bez ohrožení životního prostředí. 

VUCHZ, a. s. se podílí na rekonstrukci bioetanolového závodu v Trmicích
VUCHZ, a. s. se podílí na rekonstrukci bioetanolového závodu v Trmicích pro společnost LIBERTA Energy s.r.o., a to pro provozní soubory Hydrolýza, Kvasírna, Destilace a Odvodnění.

VUCHZ, a. s. uzavřela v Kyjevě smlouvu na dodávku pivovaru

Jaderná elektrárna v Mochovcích na Slovensku
V současné době se VUCHZ, a. s. podílí na dostavbě 3. a 4. bloku jaderné elektrárny v Mochovcích na Slovensku. VUCHZ, a. s. je finálním dodavatelem provozního souboru 19, Chemické a radiochemické laboratoře.
 
Účelem tohoto provozního souboru (PS) je umožnit odebírání vzorků všech procesních médií prostřednictvím odběrových boxů a žlabů a vyhodnocovat je v moderně vybavených laboratořích. Tento PS je neoddělitelnou součástí systému zabezpečení provozu JE.
 
Většina z dodávek tohoto PS pro 3.blok je již ve skladech, dokončuje se realizační projekt a připravuje se nákup montážního materiálu. Předpoklad zahájení montážních prací je v roce 2013.